Mikroskopy

Potřebujete kvalitní, cenově výhodný mikroskop ? Mikroskop je optický přístroj , který slouží pro zobrazení sledovaného objektu ve větším zvětšení. Tímto názvem se označuje hlavně optický mikroskop, který pro zobrazení výsledného objektu využívá světelných paprsků. Mikroskopy z naší nabídky jsou vhodné pro hobby tak i pro profesionální použití. ...

Potřebujete kvalitní, cenově výhodný mikroskop ? Mikroskop je optický přístroj , který slouží pro zobrazení sledovaného objektu ve větším zvětšení. Tímto názvem se označuje hlavně optický mikroskop, který pro zobrazení výsledného objektu využívá světelných paprsků. Mikroskopy z naší nabídky jsou vhodné pro hobby tak i pro profesionální použití. Zajména na školní mikroskopy poskytujeme vzdělávacím zařízením výrazné slevy.

Pozor - nově zařazujeme do nabídky i digitální mikroskopy LEVENHUK. Digitální mikroskopy nevyužívají pouze optiku, ale také vestavěnou kameru s obrazovým snímačem CCD pro prohlížení digitálního obrazu snímaného preparátu na zabudovaném nebo externím monitoru nebo PC.

Zobrazit

Mikroskopy Počet produktů: 16

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek