Noční vidění

Noční vidění je zařízení pro různé činnosit , pozorování a orientaci ve tmě nebo šeru. Přístroj vlastně znásobuje zbytkoké světlo, jehož zdrojem jsou například hvězdy měsíc a pod. V případě že je použito v absplutní tmě - interiér, zataženo je cíl nasvěcován infračerveným světlem, které je pro lidské oko neviditelné a má dosah až několik set met...

Noční vidění je zařízení pro různé činnosit , pozorování a orientaci ve tmě nebo šeru. Přístroj vlastně znásobuje zbytkoké světlo, jehož zdrojem jsou například hvězdy měsíc a pod. V případě že je použito v absplutní tmě - interiér, zataženo je cíl nasvěcován infračerveným světlem, které je pro lidské oko neviditelné a má dosah až několik set metrů. Existují i noční viděníkteré mají univerzální pro použití ve dne jako dalekohled a v noci jako noktovizor.

Noční vidění se používá v mnoha činnostech, pro taktické účely jej používá armáda, policie, záchranné složky , detektivní služby a podobně . Další uplatnení najde noční vidění také při lovu, nebo airsoftu.

Noční vidění se dělí a značí dle vývoje na noční vidění generace 1 až noční vidění generace 4.

Zobrazit

Noční vidění Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek