Dalekohledy

Nabízíme Vám kvalitní dalekohledy pro vaše outdoorová dobrodružství. V této kategorii naleznete modely nejznámějších značek, které mají různorodé použití. Turista si zde vybere kompaktní model, který nezabere moc místa v ...

Nabízíme Vám kvalitní dalekohledy pro vaše outdoorová dobrodružství. V této kategorii naleznete modely nejznámějších značek, které mají různorodé použití. Turista si zde vybere kompaktní model, který nezabere moc místa v batohu. Lovec, nebo myslivec zase zvolí kvalitní typ s dobrou světelností pro pozorování za zhoršených světelných podmínek. Ten kdo chce pozorovat například letadla si koupí dalekohled se zoomem a možostí montáže na stativ.

Nabízíme Vám turistické dalekohledy značek NIKON, Bresser, YUKON, DELTA, FOMEI a dalších značek. Naleznete u nás i kvalitní lovecké dalekohledy výše uvedených značek.

Lovecké dalekohledy se vyznačují vysokou světelností, dobrou ergonomií a oblíbeným loveckým designem.

Turistické modely : zde je kladen důraz hlavně na váhu, která zpravidla nepřesahuje 650 gr . Měly by být dobře sbalitelné a odolné proti otřesům a dalšímu poškození. Vše za podmínek zachování kvalitního obrazu.

Nově zařazujeme do nabídky binokulární dalekohledy LEVENHUK. Řada Bino je vhodná k pozorování vzdálených objektů bez ohledu na stav okolního prostředí. Jejich optika s několikanásobnou antireflexní vrstvou nabízí jasný, ostrý obraz v celém zorném poli s vynikajícím vykreslením barev.

Zobrazit

Dalekohledy V této kategorii není žádné zboží.