Dalekohled Yukon Futurus 8-24x50 Zobrazit větší

Pouze online

Dalekohled Yukon Futurus 8-24x50

71502106

Nové

Dalekohled Futurus  8-24x50 doporučujeme tomu kdo nechce byt omezen konstantním zvětšením dalekohledů a chce vidět vice jak na blízkou tak i na velkou vzdálenost.

Více informací

4 877,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Futurus 8-24x50 je dalekohledem kombinujícím nejlepší vlastnosti dalekohledu řady Futurus s širokým rozsahem zvětšení. Porro optický systém dalekohledu s plnou vícevrstevnou antireflexní úpravou optických elementů poskytuje kvalitní obraz. Dalekohled má nový patentovaný mechanismus nastavení zvětšení s velmi pohodlným ovládáním centrálním regulačním kolečkem, kterým plynule měnit zvětšení v rozsahu od 8x až do 24x. Ergonomický tvar, inovovaný systém výklopných krytek objektivu a celogumová povrchová úprava těla zdůrazňují vysokou kvalitu dalekohledu.

Zvětšení: 8-24x
Průměr objektivu: 50 mm
Zorné pole: 70-36.3 m/1000m
Zorný úhel: 4-2.2°
Oční reliéf: 15mm
Průměr výstupní pupily: 6.25-2.08mm
Nejkratší ostřící vzdálenost: 10m
Rozměry: 197x217x70mm
Hmotnost: 1.1kg

Dalekohled má nový patentovaný mechanismus nastavení zvětšení s velmi pohodlným ovládáním centrálním regulačním kolečkem, kterým plynule měnit zvětšení v rozsahu od 8x až do 24x. Tělo dalekohledu je vyrobeno z moderních nárazuvzdorných kompozitních materiálu. Gumové obložení a těsnicí kroužky chrání dalekohled před prachem, nečistotami, vlhkem a sněhem

Optické komponenty dalekohledu – čočky a hranoly – vyrobeny z optického skla výší jakostní třídy a jsou opatřený multistrukturální hořčíkovou antireflexní vrstvou dle novější technologie True Color™, zabezpečující perfektní světelnost obrazu, výborné barevné podání, zachovaní jasu a kontrastnosti obrazu i v krajích zorného pole.

Kryty objektivu Eclipse™ jsou pevně spojeny s tělem dalekohledu, což vylučuje jejich ztrátu a bezpečně chrání čočky před poškozením a znečištěním. V otevřeném stavu se kryty vyklápí a těsně doléhají na tělo dalekohledu čímž nepřekáží a zvyšují komfort pro pozorovatele. Kryty okulárů chrání oči pozorovatele před bočním rušivým osvětlením čímž zvyšují kvalitu obrazu. V případě potřeby kryty okulárů mohou byt rychlé odstraněny.

Balení obsahuje :

  • Futurus 8-24x50
  • Čisticí hadřík
  • Brašna
  • Návod
  • Záruční list

Recenze

Napsat recenzi

Dalekohled Yukon Futurus 8-24x50

Dalekohled Yukon Futurus 8-24x50

Dalekohled Futurus  8-24x50 doporučujeme tomu kdo nechce byt omezen konstantním zvětšením dalekohledů a chce vidět vice jak na blízkou tak i na velkou vzdálenost.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení