Noční vidění Yukon Spartan 3x42 Zobrazit větší

Noční vidění Yukon Spartan 3x42

Nové

Kompaktní monokulár nočního vidění řady Spartan , který je  určen k pozorování a orientaci v noci.

Více informací

6 247,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Třínásobné zvětšení a vysoce světelný objektiv Spartan 3x42 umožňují s úspěchem používat přístroj k pozorování na velké vzdáleností. Přitom přístroj zachovává v sobě tradičních přednosti ve váze, kompaktnosti a zůstává kapesní monokulárem.

Tento model je nejvíce univerzálním přístrojem v sérii. Spartan 3x42 - jediný přístroji, který už v základním vybavení můžete byt použít se všem příslušenstvím Yukon.

Kompaktní monokuláry nočního vidění řady Spartan jsou určený k pozorování a orientaci v noci. Ke své činnosti využívají zesíleni zbytkového světla, které poskytuji měsíc, hvězdná obloha, vzdálené osvětlení apod. Přístroj má také zabudovány zdroj infra světla, kterým lze přisvícovat objekty pozorovaní na vzdálenost 170m při nedostatečné intenzitě zbytkového světla nebo jeho úplné absence.

Společným rysem monokuláru řady Spartan je jejích víceúčelovost. Zavity ve spodní časti dalekohledů jsou určeny k jeho použití s doplňky: ke spojení s náhlavní montáži a nošení na hlavě, k propojení pomocí adaptéru s digitálním fotoaparátem nebo upevnění na stativu. Požitím výkonného infrareflektoru Yukon lze vícenásobně zvýšit efektivní vzdálenost pozorování nočním viděním.

Oblastmi použití dalekohledů pro noční vidění jsou armádní a policejní akce, ochrana a ostraha objektu, pátraní a zachraňování, myslivost a turistika. Bohaté příslušenství dodávané k Spartan rozšiřuje již tradiční oblasti využití nočního vidění na noční fotografování nebo filmování, noční akční hry v terénu např. airsoft a trekball atd.

Na rozdíl od předchozí verze NVMT u přístrojů Spartan byl kompletně přepracován infračervený vyzařováč a elektronické bloky. Výsledkem o 50% větší dosah základní infrasvítilny a obraz s lepší rozlišitelnosti.

Zvětšení: 3x
Průměr objektivu: 42 mm
Zorný úhel: 20°
Vertikální rozlišení: 36řádků/mm
Napájení: 3V (CR123) V
Dosah infračerveného ozařovače: 170m
Dioptrická korekce: ± 4dioptrie
Rozměry: 162x82x60mm
Hmotnost: 0.5kg

Baslení obsahuje :

    Spartan 3x42
    Krytka objektivu
    Řemínek na ruku
    Čisticí hadřík
    Baterie CR123
    Brašna
    Návod
    Záruční list

Recenze

Známka 
2017-10-30

Perfektní

Super věcička , za rozumné peníze

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Noční vidění Yukon Spartan 3x42

Noční vidění Yukon Spartan 3x42

Kompaktní monokulár nočního vidění řady Spartan , který je  určen k pozorování a orientaci v noci.

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: